Áčko po tragickém výkonu jednoznačně padlo s Budišovem.

RS – Budišov 1:4 (1:2)

7. Mužátko – 10. Horký, 26. Molnár, 59. Votoupal, 61. Nováček

Sestava: Petr – Chrást J. (27. Gabriel, 55. Marek), Jinek, Drdla, Janů – Šacl M., Starý (46. Němeček), Šacl V., Mužátko (46. Kamarád), Pekárek – Plhal

Radešínská Svratka začala parádně. Už v 7. minutě našel Pekárek Mužátka a ten ránou z hranice vápna rozvlnil síť za Bajerem – 1:0. Hned za tři minuty bylo srovnáno, když si na zpětnou přihrávku naběhl Horký a skóroval do odkryté branky – 1:1. Ve 26. minutě šli hosté do vedení. Pohlednou akci středem hřiště zakončil střelou podél domácího brankáře Molnár – 1:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

O výsledku bylo rozhodnuto po hodině hry. V 59. minutě si s domácí obranou pohrál Votoupal a hosté vedli o dvě branky – 1:3. O dvě minuty později nasadil k sólu Karel Nováček a přesnou ránou zvýšil vedení hostů – 1:4. Své šance měli i domácí. Marka však vychytal Bajer a velkou možností pohrdl i Kamarád.

Jaroslav Šoustar (trenér): Podali jsme tragický výkon před početnou pouťovou návštěvou.