První herní příprava se nevydařila

Áčko se v prvním přípravném utkání utkalo s Počítkami a na hřišti byla znát větší herní praxe soupeře, který nastoupil již ke čtvrtému přípravnému zápasu.

Radešínská Svratka – Počítky 3:7 (1:2)

Pekárek 2x, Gabriel

Sestava: Petr (46. Chrást P.) – Dvořák (46. Malý), Smejkal, Drdla, Janů – Šacl M., Josífek (55. Bartoň), Starý, Mužátko, Gabriel – Pekárek

První půle ještě snesla přísnější měřítko, když se Radešínská Svratka dostala do vedení po Pekárkově brance. Toho do sóla vyslal Gabriel. Konec prvního poločasu však jako by naznačil, co se bude dít v druhém dějství. Počítky totiž dvěma brankami zápas otočily.

Jejich brankostroj pokračoval i po přestávce, když během deseti minut třikrát skórovali a po hodině hry vedly 5:1. Poté se zápas dohrával. Oba týmy ještě vstřelily po dvou brankách a rozešly se s výsledkem 3:7.

V dalším zápase se oba týmy potkají znovu ve čtvrtek od 19:00 na UT ve Žďáru nad Sázavou, kdy se utkají kombinované týmy z áček a béček obou klubů.

Další zápas v rámci Zimní ligy odehrál dorost, který SFK Vrchovina podlehl 1:7 (0:4).