Úvod zápasu určil v Herálci vítěze

Radešínská Svratka v úvodu totálně zaspala, inkasovala dvě branky a ty určily směr zápasu.

Herálec – Radešínská Svratka 3:1 (3:1)

2. Kadlec, 5. Uchytil, 25. Boháč – 23. Máček

Sestava: Veselý – Novotný, Starý, Janů, Drdla – Skryja V. – Liška, Pulkrábek, Hudák, Lhoták (59. Blaha) – Máček (85. Skryja M.)

Hned v úvodu darovali hosté domácím rohový kop, který se vrátil ze zadní tyče zpět před bránu a Kadlec poslal míč nekompromisně do sítě – 1:0. V 5. minutě kopali první rohový kop hosté, ale domácí jej odvrátili tak přesně, že podnikli rychlý brejk, na jehož konci umístil střelu do sítě Uchytil – 2:0. Ve 13. minutě vybídl Boháč ke gólu Hamáka, ten však odkrytou bránu minul. Ve 23. minutě se po rohovém kopu prosadil důrazný Máček a hosté snížili – 2:1. Hned za dvě minuty potrestal z přímého kopu faul na svoji osobu Boháč a domácím vrátil na kopačky klid – 3:1. Ve 33. minutě vyslal Pulkrábek do sóla Lhotáka, ale toho vychytal Žejdlík. Na druhé straně si našel odražený míč Štěrba a napálil jej do břevna.

Po pauze se nejprve činil Veselý, který vyrazil pěknou střelu na roh. V 53. minutě Žejdlík parádně reflexivně vykopl Lhotákovu střelu z úhlu. Chvíli na to si na malém vápně našel míč Máček, ale skákavý míč poslal vysoko nad bránu. Po hodině hry byl za řeči vyloučen domácí Boháč a od té chvíle fotbal plakal. Hra se rozkouskovala, prakticky se nehrálo a domácí v poklidu dovedli zápas ke třem bodům.

Martin Mužátko (trenér): Pokud předvedeme takový vstup do zápasu a bezkrevný první poločas, tak nemůžeme na body myslet. Na začátku druhé půle jsme si vytvořili tlak, ale míč jsme do sítě nedostali. Po Boháčově vyloučení nás domácí zkušeně ke své bráně vůbec nepustili.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.