Áčko si poradilo s Přibyslavicemi

Dlouhé čekání na výhru je u konce a před klíčovými zápasy jde o vítanou vzpruhu.

Radešínská Svratka – Přibyslavice 3:0 (1:0)

45. a 78. D. Požár, 80. Skryja

Domácí věděli, že potřebují tři body, ale v prvním poločase toho moc k vidění nebylo. Hrálo se bez šancí ve středu pole. Ve 45. minutě však Pech udržel míč ve velkém vápně pro Daniela Požára a jeho oblouček o břevno zapadl za hostujícího gólmana Bezyka – 1:0. Hned po rozehrání sudí Krymová poslala oba týmy do kabin. Tam šly v rozdílné náladě.

Povzbuzení domácí po pauze zabrali a soupeře přikovali do vlastního pokutového území. Několik šancí však v síti neskončilo. Na druhé straně zahrozil průnikem Bukáček, ale Starý zavčas zatáhl za záchrannou brzdu a kopal se jen přímý volný kop, který faulovaný hráč poslal metr vedle pravé tyče. Po hodině hry měli domácí možnost pokutového kopu, ale Bezyk si na Starého pokus počkal ve středu brány. Domácí to nezlomilo a v 78. minutě si Daniel Požár našel na velkém vápně míč a přesnou střelou uklidnil domácí celek – 2:0. Hned na to Skryja hlavičkoval přesně po Starého centru a bylo to o tři branky – 3:0. Zbytek zápasu už se jen dohrával.