Áčko sahalo v generálce po výhře

A tým se utkal v generálce s Poličkou, která okupuje druhé místo 1.A třídy Pardubického kraje. Ani tentokrát se tým nesešel kompletní, když chyběli Pekárek se Starým.

Radešínská Svratka – Polička 2:2 (1:1)

Sestava: Petr – Skryja M., Smejkal, Drdla, Janů – Gabriel (75. Malý), Josífek (60. Skryja V.), Šacl M., Mužátko, Novotný (65. Šacl V.) – Plhal

Radešínce trvalo dvacet minut než se na hřišti srovnala. Svůj tým několikrát podržel brankář Petr. Krátký byl až ve 20. minutě na povedenou střelu z hranice velkého vápna – 0:1. Poté se hra srovnala. Vyrovnání zařídil po půl hodině hry Plhal, který se trefil z přímého volného kopu – 1:1.

Radešínskou Svratku mohl po hodině hry dostat do vedení Plhal, ale penaltu po faulu na svoji osobu poslal nad branku. Svratečtí se přece jen dočkali branky v 80. minutě, kdy Mužátkovu střelu gólman vyrazil před Plhala, který se před opuštěnou brankou nemýlil – 2:1. Pět minut před koncem však lehkovážnost v domácí obraně potrestali hosté a oba týmy se tak rozešly smírně – 2:2.

Dorostenci zakončili Zimní ligu debaklem s Nedvědicí, které podlehli 0:8 (0:5).