Domácí pálili šance a prohráli

Radešínka neproměnila nespočet šancí. To v samotném závěru potrestal z brejku Filippi.

Radešínská Svratka – Počítky 0:1 (0:0)

83. Filippi

Sestava: Petr – Smejkal, Starý, Janů, Dvořák L. – Skryja V. (88. Blaha) – Máček (74. Jinek), Šacl, Pulkrábek, Novotný (58. Dvořák J.) – Lhoták (88. Hájek)

Domácí byli od úvodního hvizdu lepším týmem. V 9. minutě našel Máček Lhotáka, ale toho z blízka vychytal Štryncl a z následné střely mířil Pulkrábek nad bránu. Ve 13. minutě mířil Lhoták z úhlu na zadní tyč, ale branku minul. Chvíli na to mohl z hranice velkého vápna střílet Pulkrábek, ale zbytečně nahrával spoluhráči. Ve 22. minutě si Lhoták našel míč na velkém vápně, ale Štryncl jeho střelu vykopl. Hned na to zaváhal Řeháček, ale souboj Lhoták – Štryncl vyzněl znovu pro brankáře hostů. Ve 37. minutě měli hosté přímý volný kop z výborné pozice, ale Janů mířil nad bránu. V prvním poločase tak branka nepadla.

Hned po přestávce vybídl Máčka ke skórování Lhoták, ale brankář hostů čaroval. V 75. minutě si našel odražený míč Šacl, ale jeho ránu mířící k tyči zblokoval Sláma. Na druhé straně zahrozil z brejku Filippi, ale Petr byl na místě. Hned za chvíli dostal útočník hostí druhou šanci a povedenou ránou na přední tyč otevřel skóre – 0:1. Nápor domácích vyústil už pouze k Pulkrábkově střele po Smejkalově centru, ale domácí benjamínek mířil nad bránu.

Martin Mužátko (trenér): Tenhle zápas se těžko hodnotí. Zahodili jsme spoustu šancí, které jsme si pěkně vypracovali. Hosté šťastně vyhráli. Musíme to přijmout a o body zabojovat v Želetavě.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.