Kostelec přehrál Radešínku a přikoval ji na dno

Tristní výkon hostů v prvním poločase usnadnil domácímu týmu cestu ke třem bodům.

Kostelec – Radešínská Svratka 3:0 (2:0)

26. Lukšů, 40. Kapusta, 70. Doležal 

Sestava: Chrást – Novotný, Starý, Peňáz, Janů – Skryja V. – Liška, Máček (60. Šoustar), Pulkrábek, Lhoták (60. Šacl) – Hudák

První velkou šanci měli hosté, když Pulkrábek prostrčil míč na Hudáka, ale ten trefil z penalty jen domácího gólmana. Na druhé straně se zastřeloval Hájek. Hosté byli všude pozdě, z čehož pramenili fauly, standardní situace a rohové kopy. Po jednom z nich ve 26. minutě tečoval střelu Lukšů a míč skončil v bráně – 1:0. Chvíli na to hosty zachránil hosty na brankové čáře Starý. Ve 35. minutě našel Hudák parádně Lišku, který dostal míč do brány, ale sudí Denev viděl milimetrový ofsajd. Ve 40. minutě Tomáškův centr našel na zadní tyči Kapustu a ten domácí uklidnil – 2:0. Poté se trefil hostující Lhoták, ale ostříží zrak sudího Deneva znovu viděl ofsajd.

Ve 49. minutě pálil z dálky Janů a Vondra s problémy dostal míč mimo bránu. Hosté měli tlak, ale byli bezzubí a do šancí se nedostávali. V 70. minutě na druhé straně napřáhl Doležal a propálil Chrásta – 3:0. V 79. minutě centr od Janů padl na břevno. Hosté dohrávali zápas v křeči a domácí po zásluze berou tři body.

Martin Mužátko (trenér): První půle byla z naší strany hrozná. Nevím, kdy jindy by se mělo bojovat na sto procent než v tomhle zápase, ale klukům do hlav nevidím a každý si to v ní musí srovnat sám. Každopádně jsme domácím cestu ke třem bodům usnadnili. Po přestávce klukům nelze upřít snahu, ale provázela ji bezradnost a křeč. Teď je otázkou, jak naložit se zbytkem sezóny.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.