Áčko darovalo Rudíkovu tři body

Radešínka byla hodinu jednoznačně lepším celkem. Pak přišlo snížení, červená karta a dva direkty v závěru zápasu.

Radešínská Svratka – Rudíkov 2:3 (2:0)

17. a 32. Novotný – 64. Mikyska, 83. Trnka J., 85. Skryja M.

ČK: 72. Skryja V.

Domácí na svého soupeře vlétli a tvořili si šanci za šancí. V 6. minutě padnul Požárův centr na břevno. Chvíli na to se velkém vápně uvolnil Pulkrábek, ale jeho střela pravou nohou byla slabá. V 17. minutě Pulkrábkův roh dotlačil do sítě Novotný a domácí vedli – 1:0. Chvíli na to po dalším rohovém kopu hlavičkoval V. Skryja, ale hosté nakonec odklidili míč do bezpečí. Ve 23. minutě hledal Lhoták Dvořáka, ale ten skákavý míč do brány nedostal. Ve 32. minutě se znovu prosadil po Starého rohovém kopu Novotný – 2:0. Hosté podnikali ojedinělé brejky, ale do zakončení se vůbec nedostali.

Po přestávce zkoušel po Skryjově pasu štěstí Lhoták, ale Doležal si střelu na zadní tyč pohlídal. Poté se hosté dostali k rohovému kopu, který propadl až na zadní tyč, kde jej do sítě doklepl Mikyska – 2:1. Domácí mohl uklidnit Šacl, ale Dvořákovu parádní přihrávku do prádné brány nedopravil. A tak v 72. minutě hostující M. Skryja unikal domácí obrany, za záchrannou brzdu zatáhl V.Skryja a domácí šli do desíti. I tak mohli domácí zvýšit skóre, když Požár přiklepl míč Máčkovi, ale toho v tutové šanci vychytal Doležal. V 83. minutě domácí trestuhodně propadli a brejk zakončil Trnka přesnou střelou – 2:2. Za další dvě minuty se hosté jako přes kopírák znovu dostali do brejku a M.Skryja zajistil svému týmu cenné tři body – 2:3.

Martin Mužátko (trenér): Soupeře jsme první poločas jasně přehráli a do kabin jsme měli jít s vyšší vedením. Po pauze jsme začali hrát laxně a byli jsme po rohu potrestáni. Soupeře jsme pustili do třech brejků – jeden skončil vyloučením a další dva brankou. Znovu jsme doplatili na nemohoucnost v zakončení. Takové zápasy musíme zvládat.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.