V Rudíkově bez bodů

Hosté i přes několik absencí nebyli horším celkem, ale v šancích si lépe počínali domácí a berou tak tři body.

Rudíkov – Radešínská Svratka 4:1 (1:0)

23. Trnka Pavel, 33. Trnka Jan, 87. Havlín, 90. Malec – 19. Lhoták

Sestava: Sklenář – Novotný, Skryja, Janů, Drdla – Starý – Blaha (85. Rous), Pulkrábek, Šacl (53. Kříž Milan), Hudák (63. Kříž Martin) – Lhoták

Vedle zraněného Dvořáka k zápasu neodcestovali ani nemocní Požár s Liškou. První střelu si na své konto připsal Šacl, ale jeho dělovku Doležal zkrotil. Poté zahrozili domácí, ale Smieško mířil vedle a další střelu k tyči Sklenář vytáhl na rohový kop. V 19. minutě si za obranu naběhl Lhoták a i přes zákrok domácího brankáře skončil míč v síti – 0:1. Hosté o vedení trestuhodně po čtyřech minutách přišli, když nedůrazu v zadních řadách využil Pavel Trnka, na jehož střelu k tyči Sklenář nedosáhl – 1:1. Domácí mohl poslat do vedení Pažourek, ale trefil jen brankáře hostů. Na druhé straně vytáhl Doležal parádní zákrok proti Lhotákovi. Ve 33. minutě už se domácí po pěkné kombinaci do otevřené obrany radovali díky Janu Trnkovi – 2:1. Závěr prvního poločasu patřil hostům, ale ti své šance zahazovali. Skákavou střelu Janů Doležal se štěstím vytěsnil. Hudák si v sólu počínal zle a vůbec nezakončil. Skórovat mohl i Pulkrábek, ale na zadní tyči po Hudákově centru vysoko přestřelil.

Domácí o přestávce dvakrát vystřídali a přeskupili řady, což jejich hře pomohlo a jejich defenziva byla pevnější než v prvním poločase. Hosté drželi míč na svých kopačkách a měli velký tlak, který Rudíkov přerušoval ojedinělými protiútoky. V 56. minutě po přímém volném kopu domácí odklidili s vypětím všech sil míč do bezpečí. Chvíli na to vytáhl Doležal Pulkrábkovu ránu nad bránu. Brankou neskončila ani Skryjova rána, která těsně minula domácí bránu. V 67. minutě mohl srovnat Milan Kříž, ale jeho střelu z blízka domácí gólman kryl. Domácí mohl po akci do otevřené obrany uklidnit Pažourek, ale z malého vápna přestřelil bránu. Poté se pokusil srovnat Pulkrábek, ale jeho střelu vyrazil Doležal a po další akci hlavičkoval nad bránu. Domácí uklidnil v 87. minutě Havlín, kterému chytře přihrál Pažourek – 3:1. Konečnou podobu výsledku dal po rohovém kopu Malec – 4:1.

Martin Mužátko (trenér): Za dnešní ztrátu si můžeme sami. Po úvodní brance jsme nechal domácí dát dva góly po našich chybách. Zápas se lámal na konci prvního poločasu, kdy jsme si vytvořili několik velkých šancí, ale pohořeli jsme v koncovce. Domácí po pauze zpevnili obranu, ale i tak jsme měli dost šancí na to, abychom z tlaku alespoň vyrovnali. To se nepovedlo a domácí nás v závěru ještě dvakrát potrestali. Zdá se, že momentálně jsme největším soupeřem sami sobě. Snad se někdo z kluků uzdraví a dokážeme vybojovat tři body s nebezpečným Bohdalovem.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.