Program víkendu 20. – 21.4.

Hřiště v Radešínské Svratce zažije Bílou sobotu plnou fotbalu, když se postupně představí mladší žáci, dorost a béčko. V neděli dopoledne navíc hraje doma i mladší přípravka. Áčko jede v neděli do Jaroměřic.

Mladší žáci (7., 1:31, 0 bodů) o minulém víkendu v Hamrech poprvé v sezóně skórovali a v prvním jarním domácím zápase s Křižanovem (5., 10:20, 9 bodů) si brousí zuby na první body. Zápas začíná v sobotu v 10 hodin.

Ve 13 hodin zaútočí na první jarní body mužstvo dorostu (11., 24:45, 9 bodů), které po prohře v Moravských Budějovicích nutně potřebuje bodovat, ale s Bystřicí (5., 38:26, 25 bodů), která do jara vstupovala z první pozice to nebude jednoduché. Hostům navíc nevyšel vstup do jara, dvakrát prohráli a další zaváhání nebudou chtít připustit.

Béčko (2., 16:13, 14 bodů) vstoupí do jara šlágrem kola s rezervou Počítek (1., 23:8, 15 bodů), a to na domácí půdě v sobotu v 16 hodin. Hned první jarní zápas napoví, jaké ambice bude mít rezerva Radešínky v jarní části sezóny.

V neděli se na domácím hřišti představí v jarní premiéře mladší přípravka, která hraje s Bobrovou (10:00) a Měřínem (12:20).

Starší žáci (3., 15:6, 9 bodů) vstoupí do druhé části sezóny v neděli ve Velké Bíteši (4., 16:6, 9 bodů), kde se utkají s tamním béčkem. Utkání, které slibuje vyrovnaný průběh, začíná ve 13:30.

Velikonoční program zakončí áčko (11., 32:40, 19 bodů), které jede v neděli na půdu Jaroměřic (14., 27:63, 7 bodů). Domácí se po minulém kole propadli na poslední místo a o svoje setrvání v soutěži musí tvrdě bojovat. Jaroměřice prohráli všechny jarní zápasy s hrozivým skóre 2:17 (Žďár, Vrchovina, Jemnicko a Budišov). Ve všech čtyřech zápasech stál v brance Jaroměřic pětapadesátiletý matador František Pisk. Tým po podzimní části opustil kanonýr Dúcký a zkušený středopolař Netrda. Celá hra tak stojí na středním záložníkovi Alešovi Palátovi, který je klíčovým hráčem Jaroměřic.

Svratečtí z úvodních čtyř kol vydolovali pouhé dva body, i když herně zklamali pouze v prvním poločase ve Žďáře. Po čtyřech těžkých soupeřích přichází soupeř, se kterým se čeká vyrovnaná partie. Radešínka by po šesti kolech ráda zjistila, jak chutná vítězství. Na marodce zůstává Michal Skryja s Jinkem. Do tréninkové procesu se zapojil Josef Chrást, ale jeho start se zatím nepředpokládá. Hosté odjedou do Jaroměřic i s koučem Křížem, který se vrátil z turné po Asii.

Utkání řídí trojice:  Šrámek – Burian, Krejča

Vzájemné zápasy:

9.9. 2018 Radešínská Svratka – Jaroměřice 4:1 (2:1)

21. a 30. Plhal (první z pen.), 50. Josífek, 65. Starý (pen.) – 33. Palát (pen.)

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *