Áčko nadělilo Hamrům kanára

Domácí konečně přetavili výkon v branky a jasně porazili hamerské kladiváře.

Radešínská Svratka – Hamry 6:0 (1:0)

27. Šustáček, 51. a 81. Janů, 78. Požár, 85. a 90. Kříž

Sestava: Sklenář – Novotný, Starý, Drdla, Blaha – Liška (77. Rous), Pulkrábek, Požár, Janů – Šustáček (63. Jinek), Lhoták (75. Kříž)

Hned v úvodu se po kombinaci Blahy s Janů dostal ke střele Liška, ale těsně minul. Poté po průnikové přihrávce od Janů Lhoták obešel Bence, ale před bránou žádného spoluhráče nenašel. Na druhé straně se ke střele dostal Koutník. Velkou šanci měli hosté ve 22. minutě, ale Šabart vysoko přestřelil. Ve 27. minutě si prudký centr od Janů našel Šustáček a poslal domácí do vedení – 1:0. Hned na to pálil z dálky Požár těsně nad bránu. Ve 37. minutě obešel gólmana Pulkrábek, prázdnou bránu však minul.

Po přestávce hlavičkoval Lhoták do břevna. V 51. minutě napřáhl Janů a procedil míč mezi Benceho nohami – 2:0. Poté Pulkrábek udržel míč, zpětnou přihrávkou vybídl k brance Janů, ale ten trefil jen břevno opuštěné branky. Hned po střídání pálil z úhlu Kříž do Bence. V 78. minutě centroval Požár a míč zapadl do šibenice – 3:0. O tři minuty později střílel Jinek, jeho střela byla sražena k Janů a ten míč dostal do sítě – 4:0. V 85. minutě hosté zapomněli na Jinka s Křížem, kteří šli sami na Bence a druhý jmenovaný vstřelil svůj první gól za áčko – 5:0. V závěru ještě domácí rozebrali obranu Hamrů a Janů vybídl Kříže k druhé brance v zápase – 6:0.

Martin Mužátko (trenér): V první půli jsme sice byli na míči, ale bylo to takové kostrbaté. Po pauze jsme hru zjednodušili a využili jsme našich předností. V závěru hosté odpadli a my jsme skóre navyšovali. Před dvěma výlety je to povzbuzení do další práce.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.