Program víkendu 5. – 6.11.

Zima klepe na dveře, a tak je před námi poslední fotbalový víkend letošního roku. Poslední zápasy čekají áčko a dorost.

Neděle 6.11.

dorost: RS – Světlá nad Sázavou v 10:30

muži A: Stonařov – RS ve 14:00

Áčko (1., 41:23, 27 bodů) se ve své podzimní derniéře, která otevře druhou polovinu sezóny, ukáže na půdě Stonařova (14., 19:42, 8 bodů). Hosté jsou dle tabulky jasným favoritem, ale deštivé počasí a těžký terén mohou bodový rozdíl smazat.

Stonařov se prvních bodů dočkal až v 5. kole, když remizoval v Polné. Další remíza přišla i o dva týdny později v Počítkách. Stonařov doma dokázal porazit druhý celek tabulky z Moravských Budějovic a před týdnem svého soka v boji o záchranu, kterým jsou Hamry. Třetinu branek vstřelil křídelník Michal Příhoda. Celek plný zkušených fotbalistů bude chtít před zimní přestávkou bodovat.

Radešínka pojede do Stonařova bez Michala Šacla. Mimo je i Lukáš Dvořák. Do kádru se vrací brankář Sklenář a bek Drdla. Do tréninku se zapojili Pulkrábek s Novotným, kteří by mohli určitou část zápasu odehrát.

Vzájemná utkání:

0 – 0 – 3 1:10

Střelci: Škrdla – Lhoták 2x, Mužátko 2x, Pekárek 2x

6.8. 2022 RS – Stonařov 4:0 (3:0) 21. a 51. Lhoták , 27. Šacl, 43. Požár

9.8. 2015 RS – Stonařov 4:1 (3:0) 6. a 28. Mužátko, 8. Pekárek, 77. Dostál – 89. Škrdla

8.11. 2015 Stonařov – RS 0:2 (0:1) 14. Pekárek, 57. Havránek